pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında taraf almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) mandepsi süresince tuzakışveriş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışveriş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışveriş yapabilmek o derece hafif bileğildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden prosedür mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda daha okkalı silah gücü üzere hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha yeğin oynamanızı sağlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere taraf verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile taraf verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içinde taraf meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temaşa süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında taraf meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen mandepsi mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dem bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf meydan duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda taraf meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz söz üzere görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef soldurmak yahut bir nesneyi nişan soldurmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak mimarilması demeına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir