MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat fail yürütüm muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek dünya benizünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilindiği derunin yürütüm ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren yürütüm gerçekten görülmeye kıymetiharbiye. İnternet sitesi büsbütün hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi baki vüruttirilmekte ve kullanıma elan muvafık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde oyun edilmeye çtuzakışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zaten yürütüm marketlerden baktığınız gün uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında gerçekten uz bir iş çıayalp insanlara en oflaz şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir