Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical için üretilen henüz ancak modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını hapsetmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri berrak arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence raksında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birokkalı sap dergisinde dişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mahal almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden bile başüstüneğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu derece zarif olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel rahatsız etmemesi gerekir. Moda bölümü bundan sonra jartiyeri hiç sunum olarak satmanın yanı sıra birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gittikçe liberalleşmeye güzel revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık sürüklemek için kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse bile ana kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her yaştan beşer tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek için bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde mestur başüstüneğu için satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten lezzet yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla yaşamak bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre soldurmak, işlemlevselliği üzerine vukuf edinmeden satın soldurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek için majör çaba tüketme etmelidirler. üste; bundan sonra gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan alışdoneş henüz zorlamasız ve içi geniş olmaya kelleladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yazgıında yaşanan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı için ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yazgıına zindelık ilhak etmek, henüz güzel bir orgazm yaşamak veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek için sex shoplardan alışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan münasebeti yok olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında majör gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiç şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta nispeten etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona bakarak eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en zorlamasız yolu. üste seks esnasında konuşmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken tırı vırısoldurmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir handikap teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir